Review woonkamer splitlevel Bemmel
De samenwerking met Dian verliep prettig. Wij hebben het gevoel gehad dat we duidelijk hebben kunnen maken wat onze wensen waren en daar heb je ook rekening mee gehouden. We hebben heel erg veel gehad aan de voorstellen die je hebt gegeven over de kleuren, materialen en verlichting. Hierdoor konden wij ook sneller definitieve keuzes maken.
Je hebt mooie ontwerpen afgeleverd en ons ook echt geholpen met het creëren van een nieuw interieur. Je hebt/kent ook zeer bekwame vakmensen die het ontwerp vervolgens kunnen realiseren (maatwerk voor de kasten, trap en schilder). Je hebt er zeker oog voor om verschillende ruimtes in ons huis op een mooie manier op elkaar af te stemmen qua kleur, materiaal etc. De door jouw ontworpen maatwerkkasten en de trap zijn heel erg mooi geworden en passen echt perfect in het interieur. Er is heel veel opbergruimte gecreëerd en door de kast is er nu ook een mooie verbinding van de woonkamer met de keuken.
Wel zijn we heel erg praktisch aangelegd en hebben een gezin met vijf. Dat betekende dat wij liever een zo groot mogelijk bank in de woonkamer wilden plaatsen. Dit sloot niet helemaal aan bij jouw voorgestelde indelingsplan, waarin een kleinere bank werd gecombineerd met losse comfortabele stoelen. Uiteindelijk kon jij je ook vinden in ons besluit omdat wij ons daar het prettigst bij voelden.
Het eindresultaat: Het behang, de gordijnen, de kleuren op de muur alles past zo mooi bij elkaar en dan hebben we ook nog de mooie maatwerk meubels en de nieuwe trap die het helemaal afmaken. Super blij hiermee!
Lonneke & Bas
